Ariani dhe Ermira, prindër për herë të dytë

By

Reperi Arian Agushi dhe bashkëshortja e tij Ermira, po bëhen prindër për herë të dytë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

Lajmin e ka konfirmuar vet Goldi në një paraqitje në televizionin publik.

Dyshimet lindën javë më parë, kur ai dhe Ermira morën pjesë në dasmën e Robin Krasniqit. Atëbotë reperi nuk e pranoi zhvillimin duke preferuar të mos e komentojë.

Foshnja pritet të vijë në jetë në fund të muajit shtator. Shumë urime çiftit! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm