Ariana Grande thyen heshtjen pas vdekjes së ish të dashurit, Mac Miller

By

Ariana Grande ka kujtuar ish të dashurin e saj Mac Miller dhe ka bërë një postim prekës për të në llogarinë e saj në Instagram.

Postimi vjen një ditë pas vdekjes së parakohshme të reperit në moshën 26-vjeçare.

Ai vdiq nga një mbidozë të premten në shtëpinë e tij në Kaliforni.

Këngëtarja nuk shtoi asnjë fjalë në post i cili mori miliona pëlqime, por ndjenja është e qartë.

Ariana dhe Mac ishin në lidhje për rreth dy vjet por gjithçka mbaroi në fillim të këtij viti.

Artistja sot është në lidhje me Pete Davidson me të cilin u fejua pak muaj më parë.

Artikuj të ngjashëm