Ariana Fejzullahu sapo ka hyrë në muajin e shtatë të shtatzënisë dhe po duket kështu

By

Po pret fëmijën e saj të katërt, dhe po duket tejet në formë.

Ariana Fejzullahu, e famshme si gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu dhe si blogere mode (meqë instagrami i saj është i mbushur me kombinime të shtrenjta veshjesh nga përditshmëria e saj), na befason me dukjen thuajse gjithmonë.

Nënë e tre fëmijëve, po pret të katërtin dhe prapë se prapë nuk ka shtuar asnjë kilogram, ndërsa nuk i ka të pakta publikimet në rrjetet sociale.

Së fundmi, e nxirë nga diell, me një lëkurë të bronztë dhe flokët të gjatë e të valëzuar ajo duket tejet bukur. Ajo postoi në Instagram këto fotografi, duke treguar që pritjes së saj po i vjen fundi pasi që është në muajin e 7-të. /Prive.al

View this post on Instagram

👧🏼 29 weeks 🙏🏻

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

 

 

Artikuj të ngjashëm