Ariana Fejzullahu pranë një reperi shumë të famshëm amerikan (FOTO)

By

Një udhëtim në Gjermani dhe ja ku jemi, mund të ndodhesh pranë një reperi që është ndër kryesorët e këtij zhanri në botë.

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut gjatë një udhëtimi në Frankfurt të Gjermanisë, ka pasur rastin ta ketë shumë afër këtë reper.

Pranë saj ka kaluar i famshmi Kanye West, ndërsa Ariana ka arritur të bëjë një video të tijën.

Reperi shihet duke dalë nga vetura, në mes brohoritjesh dhe i përshëndetë të gjithë ata që e kishin rrethuar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm