Argëtim dhe punë! Elita dhe Gjiko po rregullojnë dhomën e djalit të tyre

By

Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë prindër krenarë të një vogëlushi tejet simpatik që erdhi në jetë në shkurt të këtij viti.

Që nga ajo ditë, prindërit e famshëm u kujdesen që të ndanin imazhe të vogëlushit të tyre Zëri.

Për ata që janë prindër të parë, është një lumturi e veçantë kur fillojnë rregullimet e dhomës së fëmijës. E pikërisht këtë e  ndau me ne Gjiko i cili personalisht po kujdeset që të bëjë sa më të këndshme ambientin ku do të rritët Zëri.

Ai në Instagram ndau një imzh ku shihet Zëri duke ecur këmbadoras tejet i lumtur, dhe Gjiko në sfond i cili po punon duke shkruar – “Zërit nuk i intereson se sa koncerte i ka babi.” /Prive.al

View this post on Instagram

Zërit si intereson sa koncerte i ka babi 😩❤️

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

 

 

Artikuj të ngjashëm