Ardit Çuni numëron miqtë e tij më të mirë që bëri brenda shtëpisë BBV

By

I ftuar në Prive për intervistën më të shkurtër “60 sekonda” ishte artisti Ardit Çuni.

Ai ishte edhe banor në shtëpinë më të famshme në Shqipëri “Big Brother Vip”, dhe në intervistë ai zbuloi edhe qëndrimet e tij sa i përket konkurentëve të këtij edicioni.

Ai zbuloi emrat e personave që ai mendon se janë më fake brenda shtëpisë. Gjithashtu numëroi edhe emrat e banorëve të cilët sot i cilëson si miqtë e tij më të mirë.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm