Ardian Bujupi sjell bashkëpunimin e 5-të me Dalool

By

“2005” është kënga e fundit që solli Ardian Bujupi. Por ky projekt ishte i destinuar për industrinë e muzikës në Gjermani, vendi ku mori famën dhe nisi karrierën.

Por përtej kësaj kënge, Bujupi ka punuar me një tjetër projekt. Bëhet fjalë për bashkëpunimin e Dj Dalool që bëhen bashkë për të pestën herë.

Kënga është finalizuar dhe përmban shumë ritëm teksa klipi do të realizohet në vendet shqiptare gjatë muajit shkurt.

Ky projekt pason bashkëpunimet e tyre si: Penthouse, Feel, Lejla dhe Back to me.

Artikuj të ngjashëm