Ardian Bujupi publikon hitin e radhës

By

Këngëtari Ardian Bujupi ka publikuar këngën e re.

Kënga titulohet “Alleen”, dhe vjen në bashkëpunim me këngëtarin Dystinct.

Kënga është punuar nga labeli ‘Avalon Music’.

“Alleen”, pritet të jetë një ndër hitet e kësaj vere. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Ardian (@ardianbujupi)

Artikuj të ngjashëm