Ardian Bujupi në studio për këngën e re!

By

“2005” është projekti i fundit që solli Ardian Bujupi. Ky produkt muzikor ishte i destinuar për vendin ku mori famën, Gjermani.

Ndërkaq sot ka publikuar një imazh nga studio ku shkruan: E diela në punë.

Prive mëson se kënga e re e Ardianit do të publikohet në fund të shkurtit dhe do të jetë në bashkëpunim.

Detajet tjera sa i përket këngës akoma nuk janë zbuluar.

Artikuj të ngjashëm