Arbnora Ademaj zbulon sa para ka marrë në punën e saj të parë si modele

By

Modelja dhe aktorja shqiptare, e njohur tashmë edhe në Turqi, Arbnora Ademaj, ka zbuluar se është në lidhje dashurie.

Në 50 pyetjet e Prive, veç kësaj ajo tregoi edhe sa paguhet për një episodi të një seriali në Turqi.

Tani ajo ka një karrierë të konsoliduar po si të gjithë edhe ajo ia nisi nga zeroja.

Gjatë intervistës ajo zbuloi edhe sa para ka marrë në punën e saj të parë si modele menjëherë pasi ishte zgjedhur Miss Peja.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm