Arbnora Ademaj tregon gjithçka ka në çantën e saj, për rubrikën më të re të Privé

By

Nëse mendoni që do t’iu mungojmë përgjatë muajit Gusht, gaboheni! Privé do të jetë pranë jush me përmes kanalit zyrtar në Youtube me mbi 200,000 ndjekës.

Të premteve, ne do t’iu sjellim rubrikën më të re ‘Në çantën e…’ ku personazhe të ndryshme të shoubizit do të zbulojnë para kamerave të gjitha gjërat që mbajnë në çantën personale, sepse është gjithnjë argëtuese kur dikush ndan me ne diçka kaq personale, siç është çanta.

Qëndroni me ne dhe kanalin tonë zyrtar në Youtube nga ora 17:00!

Prive, në edicionin veror sjell rubrikën më të re ‘Në çantën e…’ ku personazhi i parë është ish-Miss Kosova, Arbnora Ademaj. Çfarë mban bukuroshja gjithmonë në çantën e saj?

Ndiqni videon e plotë më poshtë:

 

 

.

Artikuj të ngjashëm