Arbenita vë veten përballë Feros dhe fansat e befasojnë me përgjigjen

By

Modelja Arbenita Ismajli ka krahasuar veten me Feron në një përballje përmes një sondazhi.

Ajo ka pyetur ndjekësit se kush i ka vetullat më të mira, ajo apo reperi.

E duket se përgjigja e ndjekësve e ka habitur.

Përkundër kujdesit në imazh që përfshin edhe vetullat, triumfues ka dalë Fero i cili pa dyshim se kësaj pjese i kushton shumë më pak rëndësi, për të mos thënë aspak.

Ndonëse në një rezultat të ngushtë, me një diferencë prej 4%, ndjekësit kanë menduar se Fero i ka vetullat më mirë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm