arbenita

Arbenita na njeh me portretin e plotë të vajzës

By

Disa javë pasi u bënë prindër për herë të parë, Fero dhe Arbenita kanë vendosur të shfaqin imazhin e plotë të vajzës.

View this post on Instagram

A post shared by FERO (@ferofera)

Pas një periudhe të fillimit kur mbronin vajzën nga syri i publikut, ka qenë modelja që ka postuar portretin e plotë të Ninës përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Të shumta kanë qenë komentet mbi atë se kujt i ngjan më shumë Nina.

Arbenitës apo Feros? Na thoni mendimin tuaj! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm