Arbenita Ismajli na tregon dhuratën e saj më të mirë të ditëlindjes

By

24 prill, ishte edhe data kur Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi një vajzë që i lanë emrin Nina.

Por sot modelja po feston ditëlindjen dhe po mbush 23 vjet.

Dhurata e saj më e bukur nuk është aspak materiale. Është pikërisht vogëlushja e saj dhe roli i mëmësisë.

Gjithashtu, në po të nëjtën ditë që erdhi në jetë vajza e saj, babai i modeles ndërroi jetë nga COVID-19.

Artikuj të ngjashëm