Arbenita bën intervenim në fytyrë? (FOTO)

By

Ajo është ndër ikonat e reja të bukurisë që lë pa fjalë me linjat e saj dhe bukurinë rrezatuese.

Fjala është për modelen e njohur Arbenita Ismajli, shumë e komentuar sidomos pas lidhjes me reperin Fero.

Mirëpo, këtë radhë nuk kanë qenë veprimet rreth Feros ato që kanë tërhequr vëmendjen e fansave në rrjete sociale, mirëpo një tjetër detaj.

Fjala është për buzët e bukuroshes që duken dukshëm më të fryra duke ngjallur dyshime mbi një intervenim të mundshëm.

Fotot e mëposhtme sot vs para pak muajsh sjellin krahasimin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm