Arbenita: ‘Asgjë nuk është më e rrezikshme se…’

By

Modelja Arbenita Ismajli, e dashura e reperit Fero shpesh krijon lajm me veprimet e saj në rrjete sociale.

Lista e personave që ndjek e thëniet e ndara shpesh lidhen me zhvillime në jetën e saj.

View this post on Instagram

2019 I am ready for you🍷

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Të dielën, bukuroshja e ka nisur me një shprehje që lidhet me rrezikun ndaj femrave të bukura dhe jo vetëm.

‘Nuk ka asgjë më të rrezikshme se një femër e bukur e cila është e përqendruar dhe e paimpresionuar’ – është mbishkrimi i ndarë me ndjekësit.

Nuk dihet se kujt ia drejton këtë mesazh Arbenita e cila po tenton të tregojë se nuk i lë asgjë përshtypje. /Prive.al

View this post on Instagram

🧠

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Artikuj të ngjashëm