Arbana konfirmon lajmin, së shpejti nënë për herë të dytë

By

Ajo që dyshohej prej kohësh, më në fund u konfirmua.

Sot kur Arbana Osmani feston ditëlindjen dhe në po të njëjtën ditë edhe partneri i saj, Eduart Grishaj, ajo ka zbuluar se shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të dytë.

Moderatorja ka treguar përmes urimit romantik për partnerin se ajo po pret një fëmijë, që do të vijë në jetë si fryt i dashurisë mes saj dhe Eduartit.

“Gëzuar ditëlindjen shpirti im binjak, shoku im i ngushtë, ai që ka marrë zemrën time (që së shpejti do të bëhet baba). Të dua” – ka shkruar moderatorja shoqëruar me një foto të tyre.

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm