Arbana jep lajmin e shumëpritur

By

Shiko kush luan” do të mbyllë sezonin e saj të dytë, për ti lënë radhën Arbana Osmanit me emisionin “Dua të të bëj të lumtur”.

Arbana vjen me sezonin e tretë të këtij emisioni, që në thelb ka emocionin dhe surprizat.

Në një postim në Instagram, Arbana tregon se nga 5 janari do e shohim në ekranin e Top Channel.

Artikuj të ngjashëm