Anxhelina thotë emrat e artisteve shqiptare me të cilat do bashkëpunonte

By

Pas rikthimit në muzikë, ishte radha që Anxhelina Hadërgjonaj të vinte në Prive për të na rrëfyer më shumë për planet e saj.

Deri më tani ajo ka lansuar disa këngë solo dhe njoftoi se po përgatit diçka më ritmike.

Sa i përket bashkëpunimeve ajo tha se është në bisedime, dhe përmendi emrat e disa artisteve shqiptare që ajo vlerëson artistikisht shumë.

Për të përmendur disa ajo tha emrin e Era Istrefit, Elvanës dhe Dhurata Dorës, meqenëse beson se do përputhej arti i tyre.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm