Anxhelina mahnitë me fustan të bardhë…

By

Shumë shpejtë pritet të dalë kënga e re e Anxhelina Hadërgjonajt.

Këngëtarja po rikthehet pas shumë vitesh pauzë, me një projekt në gjuhën angleze, me klip të realizuar nga produksioni MAX.

Anxhelina ka synim tregun ndërkombëtar dhe prandaj ka zgjedhur që kënga e re rikthyese të jetë në këtë gjuhë.

Këngëtarja së fundmi postoi një fotografi në Instagram ku shfaqet me një fustan të bardhë me të cilin po duket sa elegante aq edhe seksi.

Më poshtë ju sjellim imazhin./Prive.al

View this post on Instagram

STAY CLA$$Y 💎 #valdrinsahitiofficial

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Artikuj të ngjashëm