Anxhelina Hadergjonaj apo Shakira? (VIDEO)

By

E njohim si vajzën e këngëtarës Albërie Hadergjonaj,por fama e saj nuk po fshihet nën petkun e famës të së ëmës.

Paraqitjet e saja tepër sexy, linjat perfekte trupore, kontratat për “photoshoot” me make up artist të famshëm i cili është edhe miku i saj, janë disa nga veçoritë e vajzës së Albëries e cila jeton dhe studion në USA.

Ajo ka kohë që nuk na ka sjellë ndonjë projekt muzikor, por herë pas herë nëpërmes postimeve në rrejte sociale përkujdeset të tregojë që është “gjallë” dhe në formë.
E të shpeshta kanë qenë krahasimet që i janë bërë këngëtares me yllin e muzikës botërore, Shakira.

A duket me të vertetë ajo si këngëtarja e hitit “ La tortura” ?

Prive ju sjellë një video teksa modelja dhe këngëtarja paraqitet me një vallëzim “alla Shakira” krahasojini ju dukjën dhe lëvizjet e saja!/PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm