Anxhelina, bombastike në pishinë

By

Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, tash e një kohë nuk është prezente në skenën muzikore shkaku i zhvendosjes në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Megjithatë, ajo po ia del ende që të zë faqet e shtypit rozë me sete fotografike dhe postime nga jeta e përditshme.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto bombastike ku shihet në pishinë.

Kjo foto që mund të ketë rritur temperaturat për shumë meshkuj në këto ditë Dhjetori, i ka pëlqyer edhe vetë nënës së bukuroshes.

Albëria në imazh si koment ka shkruar: Të dua.

anxhelina

Artikuj të ngjashëm