Anulohet koncerti i Loredanës, shkak koronavirusi

By

Koronavirusi ka bërë që të anulohen disa koncerte jashtë trojeve shqiptare.

Këtë e ka bërë të ditur edhe Loredana përmes një postimi në Instagram, ku shkruan se koncerti i rezervuar në njërin prej klubeve në Zvicër është anuluar.

Ajo shkruan se vendet që mund të kenë më shumë se 1000 njerëz do të anulohen.

Reperja uroi për një datë tjetër në mënyrë që t’i argëtojë të gjithë adhuruesit e muzikës së saj dhe kjo sipas saj do të ndodhë së shpejti.

Artikuj të ngjashëm