“Anna” arrin 1 milion klikime për 1 ditë (VIDEO)

By

“Anna” e Nora Istrefit dhe Gjikos, ka arritur 1 milion klikime në YouTube për vetëm 24 orë.

Projekti me muzikë të punuar nga Clydee dhe i shkruar nga Era Istrefi, u shpërnda gjithandej duke dëshmuar se është mirëpritur dhe është pëlqyer nga adhuruesit e muzikës së tyre.

Ky është dueti i dytë i këtyre dy artistëve.

“Gabime” ishte bashkëpunimi i parë që bëri bashkë Norën dhe Gjikon, një projekt që numëron miliona klikime dhe dëgjohet edhe sot./Prive.al

Artikuj të ngjashëm