Anita tregon se si po e kalojnë ajo dhe Ramushi këtë periudhë mjaft të vështirë!

By

Java e fundit e Prives ngërtheu në vete shumë ekskluzivitete e ndër të tjera edhe disa intervista me disa persona mjaft të dashur për publikun.

Pjesë e njërës prej intervistave të kësaj jave ishte edhe gazetarja, Anita Haradinaj njëherit bashkëshortja e politikanit Ramush Haradinaj e cila hapi zemrën e saj si asnjëherë tjetër.

Mes shumë ndodhive ajo foli edhe për rastin e fundit në familjen e tyre më konkretisht për ndalesën e bashkëshortit të saj në Francë si dhe periudhën e vështirë që po kalojnë ata.

Për të kuptuar më tepër detaje rreth asaj se çfarë deklaroi Anita këtë herë mund ta kuptoni përmes kësaj storie të përgatitur nga gazetari Vlorijan Halili. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm