Anita shumë e gëzuar që Ramushi u bë kryeministër, ja çfarë bëri (FOTO)

By

Siç duket ka shumë kohë që po e pret këtë moment, ta shohë bashkëshortin e saj në karrigen e kreut të qeverisë.

Ndoshta për shkak se atij i ishte ndërprerë në gjysmë mandate vjet më parë, kur u thirr në gjyqin e Hagës, si akuzuar për krime lufte, e nga ku doli i pafajshëm dy herë radhazi.

Ndërsa tani, Ramush Haradinaj e përmbushi ëndrrën e tij duke u bërë sërish kryeministër i vendit dhe kjo e ka gëzuar shumë gruan e tij, moderatoren e famshme Anita Haradinaj.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar disa fotografi të bashkëshortit, duke shkruar se duhet të presim e të shohim sepse kryeministri ynë, ka punë për të bërë. /Prive.al

The PrimeMinister!!! #kosovogovernment #waitandsee #ourprimehasajobtodo

A post shared by Anita Mucaj (@amucaj) on

Artikuj të ngjashëm