Anita dhe Ramushi gati për ballo: Shkëlqen çifti kryeministror

By

E ka marrë shumë seriozisht pozitën e kryeministrit dhe nuk po pushon për asnjë moment.

Sidoqoftë, mbrëmja e sontme për Ramush Haradinajn do jetë pak më relaksuese.

I pari i ekzekutivit ka ndarë kohë për të qenë pjesë e një eventi të organizuar nga ambasada amerikane në Kosovë, respektivisht në Ballon e 242-të të Marinës Amerikane.

Krah bashkëshortes, Anitës, të kombinuar edhe në nuancat e veshjeve në fotografinë e ndarë nga Mucaj, komentet komplimentuese kanë qenë të shumta. Çifti kryeministror po shkëlqen! /Prive.al/

Ballon e 242-te te Marines Amerikane!!! @ramushharadinajks #marinesball

A post shared by Anita Mucaj (@amucaj) on

Artikuj të ngjashëm