Anisa jep lajmin e ri për fansat (FOTO)

By

Anisa nuk po ndalet!

Reperja sërish e ka gati këngën e re dhe këtë e zbuloi vet.

Ajo tha përmes një postimi në rrjete sociale se projekti me titull ‘Xheloze’ vjen së shpejti.

Anisa nuk dha detaje të tjera rreth këngës e cila u punua në studion e Rzon, nga producenti që edhe menaxhohet.

Artikuj të ngjashëm