“Ani Ani” thotë Enis Bytyqi në këngën e re (VIDEO)

By

Këngëtari Enis Bytyqi sapo ka sjellur projektin e tij më të ri muzikor me titull “Ani Ani”.

Kënga është produkt i ZzapnChriss derisa atë e ka vizuelizuar edhe me videoklip.

Ndryshe, këngët e tij paraprake janë të pëlqyera nga masë e konsiderueshme e fansave të tij dhe muzikës që ai e bën. ./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm