Angela Martini dhe bluza e saj

By

Një fotografi e postuar dje nga modelja shqiptare Angela Martini ka ngjallur mjaft debat në seksionin e komenteve.

Bukuroshja aty shfaqej me një bluzë të stampuar me emrin e stilistit të famshëm Karl Lagerfeld por ishte dora e saj që fshihte shkronjën L dhe i jepte fjalës një konutacion banal për shqipfolës.

Megjithatë, kjo shaka duket se i ka pëlqyer mjaft Angelës që ka vazhduar të përmend të njejtin term në Snapchat ku shfaqte mikun e saj gjatë qëndrimit në Cyrih të Zvicrës.

Atij i atribuon një emërtim mjaft të veçantë që nuk do shumë koment …

image-330280fe0d9ab2ef27e082292469bc67c47552bdcbc49c03717698cbed3226c1-V

angelafinal

Artikuj të ngjashëm