Angela Martini, bombastike në Kanë! (FOTO)

By

Kana e Francës, më shumë se çdo vit tjetër, kësaj radhe është vërshuar nga shqiptarët që me rastin e edicionit të 69-të festivalit të filmit, kanë marrë rrugë drejt këtij destinacioni.

Ndër to, edhe modelja Angela Martini që në shoqërinë e miqve të saj ka mbërritur atje dje nga Zvicrra.

E një imazh i Angelës ku shfaqet bombastike ka lënë gojëhapur shumëkë.

Me një fustan nga brendi luksoz i Anya Liesnik, modelja nuk i ka lënë shumë hapësirë imagjinatës duke ekspozuar gjoksin dhe këmbët.

Temperaturat mesdhetare mund ta kenë fajin ?! Me gjasë…. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm