Andi pas daljes, fjalët e para i ka për Gresën

By

Pas largimit nga Big Brother VIP Kosova, Andi i është drejtuar të gjithë ndjekësve me një falënderim për përkrahjen.

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Mirëpo, ai ka pasur një tjetër apel më të rëndësishëm.

Teksa televotimi është i hapur me pyetjen “Kë doni ta dërgoni në finale”, Andi i ka bërë apel ndjekësve të tij për të dashurën bukuroshe.

“Dashurinë e jetës time me ma qu në finale krejt dhe drejt fitores. Votoni për Gresën”, është shprehur Andi.

Ditën e sotme Gresa ka qenë e pikëlluar pas largimit të Andit ditën e djeshme. /prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm