Ana eliminohet nga shtëpia e ‘Big Brother VIP Kosova’

By

Artani, Arta, Juliana, Stresi, Ana dhe Vivien ishin banorët e nominuar të javës.

Sonte nga votat e publikut, ishte nata që Ana la shtëpinë më të famshme në Kosovë.

kështu Ana përfundon aventurën brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm