Alvisa rrëfehet ekskluzivisht për ndarjen nga Bashkimi (VIDEO)

By

Sonte nê Prive keni mundësi të ndiqni intervistën ekskluzive të Alvisës në lidhje me ndarjen nga Bashkimi dhe më tej.

Pos kësaj, Meriton Mjekiqi u përgjigjet 50 pyetjeve dhe Fatbardha Hoxha 60 sekondshit.

Këto por edhe shumë të tjera sonte në ora 22:00 vetëm në Prive.

Artikuj të ngjashëm