Almeda tregon sa kilogramë i shtoi gjatë shtatzënisë dhe sa i humbi më pas (FOTO)

By

Para pak javësh, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Tsayisman, u bënë prindër për herë të parë.

Ata sollën në jetë një djalë të cilit ia kanë lënë emrin Efehan.

Së fundmi, modelja shqiptare zbuloi sa kilogramë i ka shtuar gjatë shtatzënisë dhe sa i ka humbur më pas.

Përmes opsionit pyetje/përgjigje ajo tregoi se 16 kg shtoi ndërkaq 8 i humbi vetëm duke e ushqyer djalin më gji.

Ajo më tej tha se akoma nuk ka filluar ndonjë dietë e as nuk po shkon në palestër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm