Almeda dhe Tolgahan festojnë përvjetorin – Çifti urojnë njëri tjetrin

By

Lidhja e dyshës të famshme, modeles shqiptare Almeda Abazi dhe aktorit të famshëm turk Tolgahan Sayışman u bë publikë në vitin 2015 kurse dy vite më vonë dyshja zyrtarizuan lidhjen me martesë.

Tolgahan Sayisman u martua me Almeda Abazi në 13 shkurt 2017. Çifti tha “po” njëri tjetrit në një hotel në Beverly Hills, Los Angeles, SHBA. Përafërsisht 40 njerëz morën pjesë në ceremoninë e dasmës.

Image result for tolgahan sayışman wedding

Ata më vonë u bënë e prindër të një vogëlushi që e quajtën Efehan.

Image result for tolgahan sayışman family

Dyshja me anë të postimeve në Instagram uruan njëri tjetrin për përvjetorin e 5-të të lidhjes.

Përderisa Alemda postoi një foto të dyshes, Tolgahan në llogarinë e tij në Instagram i uroi gruas së tij përvjetorin duke shkruar shqip, “Të dua shumë shpirti im.” /Prive.al

View this post on Instagram

❤️5🧿 te dua shume shpirti im …

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on

 

View this post on Instagram

5 ❤️

A post shared by Almeda Abazi Sayışman (@almeda92) on

Artikuj të ngjashëm