Albulena Kryeziu shtatzënë

By

Është një prej aktoreve më të pëlqyera me rolet e saj, ëmbëlsinë dhe kulturën që reflekton.

Fjala është për Albulena Kryeziun, e njohur më së miri me rolin e saj në serialin ‘Stinë dashurie’.

E pak kohë pas kurorëzimit të dashurisë, duket se nga Albulena ka lajme të mira.

Aktorja e njohur është shtatzënë, siç ka mësuar Prive nga burime për t’u konfirmuar më pas nga vetë Kryeziu.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm