Albina Kelmendi publikon këngën e re

By

Këngëtarja Albina Kelmendi, ditë më parë kishte lajmëruar se është duke punuar për këngën e re.

“Vullkan”, titullohet kënga, e cila tashmë është lansuar në platformën Youtube.

Teksi është shkruajtur nga Anxhelo Koçi, dhe Endrit Mumajesi, ndërsa për muzikën është përkujdesur “Bigdeal Records”.

Më poshtë mund t’a dëgjoni këngën të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm