Albërie Hadërgjonaj HABIT nga varrezat (VIDEO)

By

 

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka bërë sot një vizitë tek varrezat të cilën e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale por ajo që ka pasuar ka qenë habia.

Këngëtarja e shumë hiteve në fakt ka vizituar varreza kafshës duke e kujtuar në përvjetor qenushin, Lushi i cili ndërroi jetë tre vite më parë.

Në një kulturë të ndryshme nga ajo e jona, në video shihet se qenushi ka të gravuar datën e lindjes dhe atë të vdekjes njësoj sikurse njerëzit në vendin ku pritet.

Në video, anëtarët e tjerë të familjes kanë shprehur mallin për Lushi Hadërgjonajn që duket se ka pasur rol të veçantë tek familja e këngëtares. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm