Albërie Hadërgjonaj publikon foto nga shtrati, komenti i Sellmës është epik

By

Është përfolur shumë ditëve të fundit për raportin që ka me bashkëshortin e saj të dikurshëm. Albërie Hadërgjonaj, e ftuar në emisionin “Piter Pan”, tha se ishte ndarë me të ngase nuk i bënte punët e shtëpisë.

Ndërsa përveç se për muzikën, Hadërgjonaj është gjithnjë e komentuar për pamjen e saj rinore.

Këngëtarja nënë e dy vajzave, as nuk ka shtuar në peshë e as nuk është rrudhur pavarësisht moshës që ka.

Dhe nga imazhet që publikon duket shumë mirë dhe mjaft e kuruar.

Në një fotografi që ajo ka publikuar nga shtrati, fytyra i duket sikur e një 20 vjeçareje e për këtë është komplimentuar nga grimerja e famshme kosovare Sellma.

“Hej moj ti maturante”, ka shkruar Sellma, në fotografinë e Albëries. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm