Albërie Hadërgjonaj identike si këngëtarja serbe edhe në veshje edhe në pozë, kush më bukur?

By

Jelena Karleusa, është njëra ndër këngëtaret më me ndikim në Ballkan dhe jo vetëm, pasi ajo shpesh ka deklaruar se edhe Beyonce e Kim Kardashian, vishen sic është veshur ajo para shumë kohësh.

E përderisa ditë më parë Elvana Gjata kishte të njëjtën veshje me atë Karleusas, të markës Versace, tani është një këngëtare tjetër shqiptare që ka bërë “xing” me veshjen e  Jelenas.

Këtu mund të ndiqni intervistën e Karleusas, dhënë për Prive javën që lamë pas! LAJMI VAZHDON NËN LINKUN E MËPOSHTËM.

Albërie Hadërgjonaj, në klipin e saj të ri, do ketë një veshje identike sikurse të Karleusas, e fotografia që ka publikuar Albëria i ngjanë edhe pozës së serbes Jelena.

Me një rrip Gucci në mes e me veshje “alla latine”, Albëria pritet të performojë në klipin e ri, ndërsa Prive u sjellë ngjashmërinë në mes dy këngëtareve, e ju vendoseni kush më bukur! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm