Albërie Hadërgjonaj feston ditëlindjen, ka kaq shumë vjet dhe duket kaq bukur

By

Këngëtarja e famshme shqiptare, ka kaluar të 40-tat ndërsa sot ajo feston ditëlindjen e saj të 43-të.

Alberie Hadërgjonaj, që ka një karrierë të gjatë muzikore sepse nisi të këndonte që 16 vjeçare, ka kohë që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Së fundmi këngëtarja ka folur edhe për jetën e saj private dhe divorcin nga bashkëshorti, derisa është një nënë e lumtur e dy vajzave Anxhelinës dhe Agnesës.

Hadërgjonaj ka marrë urime nga e bija e saj Anxhelina, e cila këtë mëngjes e ka mbushur Instagramin me imazhe të së ëmës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm