Albëria i kthehet festivalit ‘Kënga Magjike’

By

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj përkrah angazhimit në sipërmarrjen e TV Klan, Dance With Me do e shohim edhe me një program tjetër.

Hadërgjonaj ka vendosur ti kthehet edhe një herë etheve të festivalit dhe për këtë arsye do e shohim sot në ‘Kënga Magjike’.

Detajet rreth këngës akoma nuk janë bërë të ditura.

Mesa duket tashmë zbulohet gjysmëfinalisti i parë i festivalit, pasiqë këngët e Hadërgjonaj çdo herë prekin finalen./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm