Albatriti dhe Egzona nisin pushimet por një detaj në foto merr gjithë vëmendjen

By

Sezona e verës ka qenë shumë e ngjeshur për këngëtarin Albatrit Muqiqi.

Krahas mbrëmjeve muzikore, si i angazhuar në dasma, pothuajse çdo ditë e ka gjetur këngëtarin në një tjetër vend ku flitet shqip.

Sidoqoftë, edhe kjo verë e pati fundin e saj dhe si rrjedhojë pak ditë pushim me familjen janë mëse të domosdoshme.

Albatriti bashkë me Egzonën dhe vajzën Amelia kanë nisur pushimet e para së bashku në Ulqin nga ku edhe kanë postuar një fotografi.

Por, një detaj në foto ka qenë ai që ka marrë gjithë vëmendjen.

Karroca luksoze e blerë për vajzën ka dëshmuar se kur është puna tek e bija, nuk ka kursim.

Besoni ose jo, një karrocë e tillë e markës ‘Stokke’ kushton rreth 2000 euro, sipas verifikimeve të Prive.al. Për ‘evladin’ ia vlen çdo gjë! /Prive.al

?‍?‍? @albatritmuqiqi

A post shared by Albatrit❣Amelia?? (@egzona_brahimaj_muqiqi) on

Artikuj të ngjashëm