Albatrit Muqiqi rrëfen momentin më të sikletshëm në jetë, dhe është në një koncert

By

Këngëtari Albatrit Muqiqi, në edicionin e javës së kaluar në Prive, ishte protagonist i intervistës “QITJA PIKËN”.

Në mes rrëfimeve për familjen dhe bekimin që i ka sjellë jetës së tij lindja e fëmijëve, Muqiqi u pyet se cili ishte momenti më i sikletshëm në jetën e tij!

“Momenti më i sikletshëm ka qenë në një koncert. Në momentin që kam filluar të këndoj, më është ndalur mikrofoni”, ka deklaruar këngëtari.

Ndiqeni të plotë intervistën në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm