Albatrit Muqiqi qenka i marrosur pas vajzës së tij dhe është babai më simpatik (VIDEO)

By

Në katër nga përgjigjet që dha në intervistën “60-të Sekonda” për Prive, ai e përmendi vajzën e tij Ameli.

Këngëtari i famshëm Albatrit Muqiqi, i pyetur se kë dëshiron ta shohë momentalisht e kë e sheh në ëndërr gjatë tërë kohës dhe për kë ka merak, ai ka thënë se për vajzën e tij.

Albatrti u bë baba pothuajse dyvjet më parë, ndërsa tani po pret që të bëhet sërish baba, pasi qëbashkëshortja e tij është shtatzënë dhe sipas burimeve të Prive, ajo po pretbinjakë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm