Albani tregon momentin më të mirë me Ameli (VIDEO)

By

U bekuan me 28 Nëntor me fëmiun e parë që i mbushi jetët plot harmoni.

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani pas një lidhjeje të gjatë, u bënë prindër të Ameli.

Përshtypjet si baba, ai i rrëfeu në intervistën për Prive.

Albani tregoi se momenti më i bukur deri tani me Ameli ka qenë kur ajo ka ngrënë për herë të parë ushqim bebesh dhe këtë e kanë dokumentuar me video.

Këngëtari i mirënjohur shtoi se megjithëse vëmendja është tek vajza, relacioni me Miriamin ka shkuar vetëm duke u forcuar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm