Albani e Miriami në lundrim, pak para se të bëhen prindër!.

By

Këngëtarët Alban Skënderaj dhe Miriam Cani kanë menduar që ti kushtojnë më shumë kohë njëri – tjetrit.

Pas eksperiencës së përbashkët në X Factor Albania dhe turneut veror, i ka dhënë vetes pak pushim e këtë e kanë treguar përmes një fotografi që e kanë publikuar.

Çifti pritet që shumë shpejt të bëhen prindër, pasi janë në pritje të lindjes së fëmijës së parë.

Këtë lajm ata e kumtuan në një nga netët live të X Factor Albania./Prive.al

Artikuj të ngjashëm