Albani bën urimin më unik për Beatrix me rastin e ditëlindjes

By

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka sot ditë të veçantë në kalendar.

E lindur me 9 Qershor 1994, ajo mbushë sot 25 pranvera.

Me rastin e ditëlindjes, të shumtë kanë qenë miqtë e këngëtares që kanë ‘vërshuar’ rrjetet sociale me urime përmes fotografive të përbashkëta duke i dëshiruar çdo të mirë.

Por, një prej postimeve më interesante ka qenë ai i vëllait të këngëtares, Albanit.

View this post on Instagram

#FamTime

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on

Ai ka vendosur që ta urojë motrën me kolazhe të imazheve të përbashkëta nga fëmijëria teksa është shprehur se vazhdojnë të ndihen fëmijë, përkundër viteve që kalojnë.

Albani dhe Beatrix shquhen për lidhjen e tyre të fortë si motër e vëlla dhe duket se në frekuenca të njejta, të pandarë, paskan qenë qysh në fëmijërinë e hershme. /Prive.al

View this post on Instagram

happy birthday kiddo ! @beatrixramosaj

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on

Artikuj të ngjashëm