Alban Skenderaj publikon këngën e preferuar, ka edhe një këshillë (VIDEO)

By

Këngëtari nga Shqipëria, Alban Skenderaj, publikoi këngën e tij të re me titull ‘Lea’.

Kënga është shkruar nga vetë këngëtari ndërkaq prodhimi dhe masteri u punua nga Lorenc Aliaj.

Para pak ditësh, artisti paralajmëroi këtë projekt për të cilin tha se është më i preferuari i tij.

Videoklipi është në një formë të filmit të shkurtër dhe flet për jetën e vajzës që quhet ‘Lea’.

Më poshtë mund ta shihni projektin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm